Site Loader
Teklif Al / Get an offer
6523 sokak 32-CB AVM Giriş Mavişehir - Karşıyaka - İZMİR

Girişimci olup kendi işinizi yapmak istiyorsunuz. Freelance çalışıyorsunuz ve güzel bir iş fikriniz var, pazar araştırması yaptığınızda tutacağını görüyor ve piyasaya hemen çıkmak istiyorsunuz.

Ofis kiralamak, ucuz ofis bulmak büyük zaman kaybı ayrıca bütçeniz kısıtlı. Ofis mobilyaları almak, ofis sandalyesi, ofis masası, kira, depozit, stopaj, aidat ve çalışanların maaşları gibi işletme giderleri sizi kara kara düşündürüyor.

Rekabetin had safhada olduğu günümüzde kredi veya başka yükümlülüklerin altına girip risk almak istemiyorsunuz.

Aslında başlangıçta fiziki bir ofise ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsunuz. Genelde evde home ofis çalışıyorsuz veya sürekli dışarıda işinizin peşindesiniz. Her sabah şehir trafiğinde yola çıkarak ofisinize gitmek istemiyorsunuz.

Bütün bunlara karşın, müşterilerinize, adres ve telefonlarınızın bulunduğu kurumsal bir kartvizit vermenin ne kadar önemli olduğunun da farkındasınız.

Bu durumda en düşük bütçe ile bütün bunlara nasıl sahip olurum ve işimi kurarım diyorsanız işte tam da sizin için uygun fiyatlı ofis seçeneği var. Sanal Ofis kiralama.

Peki Sanal Ofis ne demektir? Sanal Ofis avantajları nelerdir? Ucuz Sanal Ofis kiralama nasıl olur?

SANAL OFİS NEDİR?

Sanal Ofis; Instant Office de denilen ve fiziki bir ofise ihtiyaç duymayanlar için, merkezi lokasyonda yasal adres, kargo ve gelen evrakların takibi, firmaya özel telefon hattı ve çağrı cevaplama gibi hizmetlerin çok cazip  fiyatlarla sunulduğu yeni nesil Hazır Ofis hizmetidir. İzmir’de Sanal Ofis hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır.

SANAL OFİSLERİN AVANTAJLARI NELERDİR?

1.Düşük maliyetli yasal iş adresi

Yeni bir iş kurarken firmanız için faturalarınızı kesebileceğiniz yasal adres göstermeniz gereklidir. Şirketinizi evinizde de kurabilir ve home ofis çalışabilirsiniz. Ancak müşterilerinize karşı profesyonel bir görüntü vermek ve kurumsal bir kimliğe sahip olmak, işiniz için son derece önemlidir.

Alacağınız işlerde ve özellikle ihtiyaç olduğunda bankalardan alınacak kredilerde home office adresi ile başarısız olunabilmektedir. Bu yüzden Sanal Ofis kiralama ile sahip olacağınız kurumsal adres iş hayatınızda daha iyi sonuçlar almanıza çok yardımcı olacaktır.

2.Stopaj ödemesi yoktur

Yasal adres olarak ev veya ofis gösterildiğinde kiranın %25 i kadar ayrıca bir bedeli stopaj olarak ödemek zorunludur. Oysa Sanal Ofislerde stopaj ödemesi yoktur.

3.Prestijli ve Merkezi Lokasyon

Sanal Ofisler genellikle sizin ve müşterilerinizin kolaylıkla ulaşabileceği, otopark sorunu olmayan, merkezi ve prestijli bir lokasyonda yer almaktadır.

4.Hızlı ve kolay kurulum

Sözleşme imzalandıktan birkaç gün sonra ilgili ilçe vergi dairesinden gelen memurlar yasal adres, Sanal Ofis yoklamanızı tamamlayarak, şirketinizi faal duruma getirir.

5.6 Aylık veya 1 yıllık sözleşmeler

Sanal Ofis ile, ofis kiralama yaptığınızda karşılaşacağınız uzun süreli kontrat riskini de almamış olursunuz. Kısa dönemli sözleşmeler ile dilediğiniz sürece sanal ofis kiralama yapabilirsiniz.

6.Firmaya özel ücretsiz telefon hattı tahsisi

Şirketinize özel 1 veya daha fazla sayıda (0212, 0216 , 0232, 0850 alan kodlu) telefon hattı tahsis edilebilir. Dilerseniz kendinize ait telefon hattınızı Sanal Ofis santraline taşıyabilirsiniz

Dilerseniz de size tahsis edilen telefon hatlarınızı başka yere taşıyabilirsiniz.

7.Profesyonel sekreterya hizmeti

Fiziki bir ofisiniz yok ama ya sekreteriniz? Bir asistan sekreteriniz olsa gelen telefonlara bakarak size yönlendirmesini yapsa! Sanal Ofis ile ofis kiralayan kişiye bir de sanal asistan sağlanmaktadır. Bu şekilde gelen çağrılar firmanız adına sekreterya tarafından karşılanır ve istediğiniz yere yönlendirilir.

8.Kargo ve gelen evrak takibi

kargo ve gönderileriniz için sabahtan akşama dek evde veya ofiste beklemenize gerek yok. Sanal Ofisler ile gelen kargo ve evraklarınız sizin adınıza teslim alınır, size derhal bilgi verilir ve siz alana dek saklanır.

9.Müşteri karşılama ve Toplantı odası kullanımı

Misafirleriniz sekreterya tarafından kapıda karşılanır ve dışarıda iseniz siz gelene kadar misafir salonunda özel ikramlarla ağırlanır.

Müşterileriniz ve davetlileriniz üzerinde iyi bir etki bırakabilmek adına toplantı organizasyonları göz alıcı ve etkileyici olmalıdır. Sanal Ofis, Hazır Ofis toplantı odalarında; iş görüşmelerinizi, şirket eğitimlerinizi ve sunumlarınızı daha etkili ve verimli hale getirebilirsiniz.

Toplantı Odaları özel olarak tasarlanmış, teknolojik ve ergonomik ekipmanlarla donatılmıştır. Ayrıca toplantının daha verimli olması için deneyimli Sanal Ofis ekibi tüm toplantı süresince size destek vermeye devam eder.

10.Giderlerinizi sabitlersiniz

Yukarıdaki bütün hizmetler için aylık sabit tek bir fatura ödersiniz.

Ayrıca gerekli olan bütün ofis ekipmanlarını ve hizmetlerini kullandıkça öde sistemi ile sadece ihtiyaç duyduğunuzda ve ihtiyacınız süresince kullanır giderlerinizi kontrol altında tutar ve kullanmadığınız hiçbir şey için bedel ödemezsiniz.

Post Author: Selvin K.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir