Kurumsal

Park Yaşam ofis plaza

 

2018 yılında Zerrin Aydemir tarafından İzmir Karşıyaka Mavişehir'de 400 m2 alan üzerine kurulmuştur. Teknolojik alt yapısı ve Modern tasarımı ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak donanımda olan Ofis Mavişehir, Hilltown AVM ve Mavibahçe alışveriş merkezine yürüme mesafesindedir. Prestijli konumu ile dikkat çeken Ofis Mavişehir ayrıca çevre yoluna araç ile 5 dakika, tramvay ve İzban'a yürüyerek 4 dakika mesafededir.

izmir coworking sanal hazır ofis

Ofis Mavişehir'in de dahil olduğu Hazır Ofis iş modelinin doğuşu 2000'li yılların başında gerçekleşmiştir. Teknolojik gelişmeler ile birlikte değişen dünya düzeni, yeni çalışma ve farklı iş modellerini de beraberinde getirmiştir. Farklı meslek gurupları ile farklı firmalarda çalışanların ve yeni kurulan şirketlerin aynı ortamda çalışmaya başlamasıyla oluşan Paylaşımlı Ofisler belki de bunların en önemlisidir.

network motivasyon startup hazır ofis

 

Ofis Mavişehir'in misyonu; rahat ve konforlu bir ofis ortamında yaratıcılığı, paylaşmayı ön plana çıkararak, üyelerin birbiri ile kaynaşmasına, birlikte bir network oluşturmalarına, yeni iş ve sosyal bağlantılar kurmalarına olanak sağlamaktır.