Sanal Ofis Avantajları

startup girişimci sanal ofis avantajları
.
en ucuz sanal adres nerede
.
network hazır sanal ofis coworking
.
sanal ofis toplantı odası kullanımı

Girişimci olup kendi işini yapmak herkesin hayalidir. Güzel bir iş fikriniz var, pazar araştırması yaptığınızda tutacağını görüyor ve piyasaya hemen çıkmak istiyorsunuz.

Başlangıçta fiziki bir ofise ihtiyacınız olmadığını düşünüyorsunuz. Genelde evde home ofis veya dışarıda çalışıyorsunuz. Her sabah şehir trafiğinde yola çıkarak ofisinize gitmek istemiyorsunuz. Ofis kiralamak, ucuz ofis bulmak büyük zaman kaybı ayrıca bütçeniz kısıtlı. Yeni bir ofis tutarak rekabetin had safhada olduğu günümüzde kredi çekerek, borç alarak birçok yükümlülüğün altına girip risk almak istemiyorsunuz. 

Bütün bunlara karşın müşterilerinize adres ve telefonlarınızın bulunduğu kurumsal bir kartvizit vermenin ne kadar önemli olduğunun da farkındasınız.

Bu durumda en düşük bütçe ile işimi nasıl kurarım diyorsanız işte tam da sizin için uygun fiyatlı ofis seçeneği var. Sanal ofis kiralama.

 

SANAL OFİSLERİN AVANTAJLARI NELERDİR?

Düşük maliyetli yasal iş adresi :  Yeni bir iş kurarken firmanız için faturalarınızı kesebileceğiniz yasal adres   göstermeniz gereklidir. Şirketinizi evinizde de kurabilir ve home ofis çalışabilirsiniz. Ancak müşterilerinize karşı profesyonel bir görüntü vermek ve kurumsal bir kimliğe sahip olmak, işiniz için son derece önemlidir.

Stopaj ödemesi yoktur : Yasal adres olarak ev veya ofis gösterildiğinde kiranın %25 i kadar ayrıca bir bedeli stopaj olarak ödemek zorundasınız. Oysa sanal ofislerde stopaj ödemesi yoktur.

Prestijli ve Merkezi Lokasyon : Sanal ofisler sizin ve müşterilerinizin kolaylıkla ulaşabileceği, otopark sorunu olmayan, merkezi ve prestijli bir lokasyonda yer almaktadır. 

Hızlı ve kolay kurulum : Sözleşme imzalandıktan birkaç gün sonra  İlgili ilçe vergi dairesinden gelen memurlar yasal adres, sanal ofis yoklamanızı tamamlayarak, şirketinizi faal duruma getiriyor. 

6 Aylık veya yıllık sözleşmeler : Sanal ofis ile ofis kiralama yaptığınızda karşılaşacağınız uzun süreli kontrat riskini de almamış olursunuz. Kısa dönemli sözleşmeler ile dilediğiniz süre kadar sanal ofis kullanabilirsiniz. 

Firmaya özel ücretsiz telefon hattı tahsisi : Şirketinize özel 1 veya daha fazla sayıda (0212, 0216 , 0232, 0850 alan kodlu) telefon hattı tahsis edilebilir. Dilerseniz kendinize ait telefon hattınızı Sanal Ofis santraline taşıyabilirsiniz. Size tahsis edilen telefon hatlarınızı dilediğinizde başka yere taşıyabilirsiniz.

Profesyonel sekreterya hizmeti : Gelen çağrılar firmanız adına sekreterya tarafından karşılanır, isteğinize göre not alınır ya da istediğiniz yere aktarılır. 

Kargo ve gelen evrak takibi : Kargo ve gönderileriniz için sabahtan akşama dek evde veya ofiste beklemenize gerek yok. Sanal ofislerde gelen kargo ve evraklarınız sizin adınıza teslim alınır, size derhal bilgi verilir ve siz alana dek saklanır. 

Müşteri karşılama ve Toplantı odası kullanımı : Misafirleriniz sekreterya tarafından kapıda karşılanır ve dışarıda iseniz siz gelene kadar misafir salonunda özel ikramlarla ağırlanır. Müşterileriniz ve davetlileriniz üzerinde iyi bir etki bırakabilmek adına toplantı organizasyonları göz alıcı ve etkileyici olmalıdır. Sanal Ofis, hazır ofis toplantı odalarında; iş görüşmelerinizi, şirket eğitimlerinizi ve sunumlarınızı daha etkili ve verimli hale getirebilirsiniz.

Giderlerinizi sabitlersiniz : Yukarıdaki bütün hizmetler için aylık sabit tek bir fatura ödersiniz.

Ayrıca gerekli olan bütün ofis ekipmanlarını ve hizmetlerini kullandıkça öde sistemi ile sadece ihtiyaç duyduğunuzda kullanır giderlerinizi kontrol altında tutar ve kullanmadığınız hiçbirşey için bedel ödemezsiniz.