HAZIR OFİS

Yeni bir iş kuruyorsanız ya da mevcut ofisiniz müşterilerinizin rahatça ulaşamayacağı bir yerde ve istediğiniz konfordan uzak ise; Ofis Mavişehir’in Hazır Ofisleri tam size göre.

İhtiyacınıza uygun hazır ofislerden birini kiralayarak İzmir’in en merkezi ve prestijli lokasyonunda, Park Yaşam Ticaret Merkezi’nde yer alan Ofis Mavişehir’de hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Mobilyalı ve dekorasyonlu Hazır Ofislerde bir ofis için gerekli olan her şey düşünülmüştür. Ofis Mavişehir Hazır Ofislerinde ister tek başınıza isterseniz ekibinizle çalışabilirsiniz. Müşterilerinizi tam donanımlı toplantı odalarında ağırlayabilir ya da ekibiniz ile verimli toplantıları gerçekleştirebilirsiniz.

 

Tüm ulaşım araçlarına çok yakın olan ofisinizde bulunan sekreterya, fiber internet, çay-kahve, ikram ve otopark hizmetlerimizden de yararlanarak ayrıcalıklı ve prestijli bir ofiste çalışmanın keyfini sürmeye hemen başlayabilirsiniz.

Kısaca; yeni ofis kurulum, aidat, stopaj, internet, elektrik, su, ısıtma - soğutma, çay - kahve, temizlik, sekretarya gibi giderlerle ve iş yüküyle biz uğraşalım, siz işinize daha fazla odaklanın, sevdiklerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırın.

mobilyalı dekorasyonlu hazır ofis çözümleri

uygun fiyat hazır ofis aidat stopaj yok