Paylaşımlı Ofis Nedir?

Mavişehir Park Yaşam Ticaret Merkezi Sanal Ofis

 

Paylaşımlı Ofis; Sadece bilgisayarınızı yanınıza alarak çalıştığınız ortak kullanımlı fiziki bir ofistir. Paylaşımlı Ofisler farklı meslek ve şirketlerden insanların birlikte çalışmasına olanak sağlar.

Paylaşmak ve etkileşim bu konseptin gözle görülemeyen en önemli avantajlarındandır. Yaratıcılığı besleyen, iyi tasarlanmış Paylaşımlı Ofisler; iş hayatını monotonluktan çıkarıp zevkli ve herkesin birlikte olmaktan keyif aldığı bir ortama çevirir.

Birlikte çalışma esasına dayanan İzmir Ofis Mavişehir Paylaşımlı Ofisler, pek çok altyapı ve hizmet olanakları sunarak çalışma ortamını daha verimli hale getirir.

İzmir Karşıyaka Coworking Sanal Ofis

Günlük, aylık, yıllık hatta saatlik olarak bir masa ya da ofis kiralanabilen Paylaşımlı Ofislerde, yaptığınız anlaşmaya bağlı olarak sadece kira bedeli ödeyerek; ofis ekipmanlarını, su, elektrik, telefon, fiber internet, telefon çağrı cevaplama, kargo takibi, müşteri karşılama, ofis temizliği, toplantı odası, sekreterlik gibi birçok hizmeti ücretsiz kullanabilirsiniz.

Mali müşavirlik, kosgeb vb. konularda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Bütün bunlar için ay sonunda belirli sabit tek bir fatura ödersiniz ve böylece giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.