Ortak Ofis Nedir?

Ücretisiz Etkinlik eğitim Ofis Mavişehir

 

Ortak Ofis; farklı sektör ve şirketlerden girişimcilerin ofis kurulum ve işletme maliyetlerini minimize etmeleri için tasarlanmış, modern, Hazır Ofislerdir.

İş merkezinin kalbinde, tüm teknolojik altyapısı ve donanımı hazır, uzman ekip desteğiyle, tüm ihtiyaçları karşılayacak yapıda tasarlanan Ortak Ofislerde İşinizin büyüklüğüne ya da finansmanınıza göre ister bir ofis, isterseniz ortak çalışma alanlarında sadece bir masa kiralayabilirsiniz.

Ortak Ofislerin en büyük rahatlığı; elektrik, su, ısıtma, soğutma, aidat, stopaj, internet, teknolojik altyapı, mobilya, dekorasyon ve önemlisi, temizlik ve sekreterya personel giderlerinin kiraya dahil olmasıdır.

İş toplantı şirket işletme kurum bayi dernek

 

Günlük, aylık ya da yıllık sözleşme seçeneklerinin olması da sizi bağlayıcı kılmaz ve işleriniz büyüdüğünde farklı seçeneklerle ofisinizi genişletebilirsiniz.

Ortak Ofisler, aynı zamanda diğer üyelerle kaynaşmayı ve yeni iş bağlantıları kurmaya olanak sağlayan çeşitli etkinlikler için de mükemmel bir buluşma noktasıdır. Networking yaparak yeni iş ortaklıkları çıkabileceği gibi, yeni müşteriler de edinilebilmektedir.